3. maijs Mūkusalas Mākslas salonā solās būt ļoti aktīvs – pie mums notiks divi pasākumi. Ja šai laikā plānojot izstāžu apskati, lūdzam ņemt vērā iespējamas neērtības laikā no plkst. 16:00 līdz pat salona slēgšanai!

16:00 salona Lielajā zālē notiks tēlnieka un rotu mākslinieka Endrjū Logana (Andrew Logan) lekcija “Artistic Adventure”, kurā viņš stāstīs par radošo iedvesmu, kas sastopama ik uz soļa. Lekcija notiks angļu valodā un tiek organizēta saistībā ar Endrjū Logana rotu un aksesuāru ekspozīcijas atklāšanu konceptveikalā Bold (Baznīcas ielā 18A).

Endrjū Logana vārds Latvijā pazīstams modes un citu jomu pārstāvjiem. Deviņdesmito gadu vidū, kā Nepieradinātās Modes Asamblejas viesis, viņš uzstājās Rīgā. Logana kungs piedalījies pasākumos ar savām unikālajām rotām, šokējis ar mākslas instalācijām un izstarojis pozitīvismu. Viens no leģendārās Londonas bohēmas aktīvākajiem māksliniekiem, Braiena Īno, Deivida Bovija un Fredija Merkurija laika biedrs, angļu ekscentriskā radošuma etalons. Logana kungs joprojām ir atraktīvs, enerģisks un aktīvs savas nozares pārstāvis.

18:30 salona Mazajā zālē notiks saruna ar Pauli Liepu viņa personālizstādē “Daiļo mākslu kabinets”.  Sarunu vadīs izstādes kuratore Sniedze Kāle, kura iztaujās mākslinieku arī par jautājumiem saistībā ar Pauļa Liepas formulēto izstādes kopsaucēju: “Cinisks, auksts aprēķins, kurā cilvēce parādās kā nebeidzams mehānisms ar berzi, spriedzi, materiāla nogurumu un tvaiku, kas jānolaiž”.

Atvainojamies par iespējamām neērtībām izstāžu apskatē un aicinām apmeklēt pasākumus!