Piektdien, 18. augustā plkst. 18.00 aicinām uz sarunu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā ar Zuzānu kolekcijas izstādes “TOP no top” scenogrāfu Reini Suhanovu.

Izstāde “TOP no top” tapusi komandas darbā, sadarbojoties Mūkusalas Mākslas salona kuratoriem un scenogrāfam, izstādes māksliniekam Reinim Suhanovam.

Reinis Suhanovs ir autors ne tikai izstādes iekārtojumam, bet arī asprātīgajām tematisko sadaļu foto tapetēm, kas papildina katra kuratora koncepciju. Arī atsevišķu mākslas darbu izvietojums un to savstarpējās saspēles ir nozīmīgs Reiņa devums, kas izstādes sadaļās veido paralēlus stāstus un pat sižeta līnijas.

Īpaši jāizceļ skulptūru zāle jeb izstādes sadaļa “TOP-TOP”, kurā skatītāji paši izvēlas izgaismojamos mākslas darbus, veidojot aizraujošas ēnu spēles. 

Tikšanās laikā būs iespējams uzzināt, kā radās idejas izstādes iekārtojumam un tematisko sadaļu foniem, kā arī noskaidrosim, kā savā starpā sarunājas blakus vai pretī esošie mākslas darbi, un kādas ir paša Reiņa iemīļotākās ēnu rotaļas.

Pieteikties pasākumam var šeit.