Trešdien, 29. maijā plkst. 18.00 aicinām uz tikšanos ar ekspremjeru Māri Gaili — vienu no Ivara Poikāna darbu personāžiem. Sarunu vakars "Kas mainās?" norisinās Ivara Poikāna izstādes "Nekas nemainās. Politiskās dzīves hronika" ietvaros. Māris Gailis dalīsies atmiņās par 20 gadu seniem notikumiem un savu dalību tajos.

Māris Gailis ir latviešu uzņēmējs un bijušais politiķis. 1992. gada beigās ar domubiedriem izveido tolaik ietekmīgāko politisko partiju "Latvijas Ceļš". 1994. gada augustā viņa kandidatūru izvirza premjera amatam, un 15. septembrī Saeima apstiprinaMāra Gaiļa sastādīto valdību. 1996. gadā paziņo par aiziešanu no politikas un pievēršas uzņēmējdarbībai. No 2001. līdz 2003. gadam veic ceļojumu apkārt pasaulei ar jahtu "Milda".

Pazīstamā mākslinieka Ivara Poikāna mākslas tēmu loks allaž rotējis ap sabiedrības sociāliem procesiem un politiskām aktualitātēm. Izstādē “Nekas nemainās. Politiskās dzīves hronika” eksponēti Zuzānu kolekcijas darbi, kuros mākslinieks ilustrē 20 gadus senus notikumus un konkrētus politiskos personāžus, kas tajos piedalījušies. Ivara Poikāna paša radītā mākslas niša — laikabiedru politiķu portreti — savu aktualitāti piedzīvoja ap 2000. gadu.

Ieeja pasākumā un izstādē bez maksas.

Publicitātes attēls: Ivars Poikāns. "Slīcēju glābšana". 1996. Kartons, eļļa. 90 x 170 cm. Zuzānu kolekcija